Про сайт


Сайт створено в шкільному домені vn-mk1.com з дотриманням всіх вимог органів освіти щодо наповнення матеріалами офіційних сайтів освітних закладів. Жодної реклами на цьому сайті не буде завдяки політиці сервісу G Suite for Education, повний доступ до якого школа-ліцей №1 отримала 31 січня 2019 року. Виключення з цього правила будуть при перегляді сайтів з сторінки "Корисні посилання", в окремих з яких може бути реклама, приєднана до цих сайтів.

Сайт створила та поповнює матеріалами команда педагогів Вудвуд Л.С.(директор), Біла С.І.(заступник директора), Михайлова Ж.В.(заступник директора), Ляховецька В.І.(заступник директора), Мількевич І.О.(педагог-організатор), Войтко Л.В.(вчитель математики та інформатики), Ткач В.О.(вчитель інформатики).

Команда творців сайту сподівається, що він буде корисним для педагогів школи-ліцею №1, учнів та їх батьків, нестиме повну інформацію про діяльність педагогічного колективу в справі навчання і виховання школярів для всіх відвідувачів сайту, допоможе отримувати інформацію щодо діяльності нашого закладу управлінським структурам та всім зацікавленим органам і організаціям.

Зауваження та пропозиції щодо контенту сайту та навігації по ньому надсилайте на адресу mk1zs_g@ukr.net або mk1_inf@ukr.net, що дозволить і Вам долучитись до творення сайту.